İKA İNSANSIZ KARA ARACI

İKA yerde giden ve üzerinde insan bulunmayan araçlardır. İnsan varlığının tehlikeli veya olanaksız olduğu durumlarda uzaktan kumandayla kontrol edilebildiği gibi sensörleri vasıtasıyla kendi hareket edebilen türleri vardır.

İHA İNSANSIZ HAVA ARACI

İnsansız hava aracı (İHA) birer "drone"dur. Bağımsız kumanda sistemleri çok geliştirilmiştir. İHA'lar ile güdümlü füzelerin farklarını ortaya çıkartmaktır. Öncelikle İHA'lar tekrar kullanılabilir. Mürettebatsız olarak kontrol edilerek durmadan belli bir irtifada uçabilir.

İDA İNSANSIZ DENİZ ARACI

Türk Deniz Kuvvetleri’nin harekât ihtiyaçları göz önüne alınarak mürettebatlı savaş gemilerine eşlik etmek için inşası planlanan orta ve büyük insansız deniz araçları, farklı görev ve pozisyonlarda bulunabileceklerdir.

KAŞİF GÖZETLEME İHA

İnsansız hava araçları hem gözlem yaparak hem de CATS sistemleriyle lazer işaretleme yapılabilmektedir.

VTOL DİKEY İNİŞ KALKIŞ İHA

VTOL, Dikey Kalkış ve İniş (Vertical Take-Off and Landing) sözcüklerinin kısaltmasıdır. Bu sınıflandırma az sayıda hava aracını kapsar; helikopterler, otojirler, balonlar ve hava gemileri (zeplinler) genellikle VTOL olarak sınıflandırılmazlar. Bu sınıflandırma az sayıda hava aracını kapsar; helikopterler, otojirler, balonlar ve hava gemileri (zeplinler) genellikle VTOL, Dikey Kalkış ve İniş olarak sınıflandırılmazlar.

PİRİ REİS HARİTALAMA İHA

İHA hava kameraları, yüksek teknoloji düzeyinde GPS/ IMU, Gyro Stablized Mount, Uçuş Yönetim Sistemleri (FMS), görüntü ve veri işleme yazılımları ile en doğru çözümler sunmaktayız. Doğru donanımlar, yazılımlar ve mühendislik metodolojileri ile birlikte, iş ortaklarımızla yaptığımız projeler ile hızlı, güvenilir ve hassas veri sağlıyoruz.

GREEN AGRO ZİRAİ İLAÇLAMA

Çiftçiliğin büyük oranda verilere dayanan bir endüstri olmasını sağlayacak ve sonuç olarak verimlilik ve mahsullerde artış olacak. Kullanım kolaylığı ve düşük maliyetleri sayesinde “drone”lar, bir mahsulün tam gelişimini gösteren canlı zaman serileri üretmek için kullanılabilir.

SABİT KANAT İNSANSIZ HAVA ARACI

Sabit Kanatlı İha dikey iniş ve kalkış (VTOL) özellikli sabit kanatlı İHA'dır. Uzun mesafe uçuş yeteneğine sahiptir. Uzun süre, yüksek uçuş hızına ve çalışma verimliliğine sahiptir VTOL özellikli sabit kanatlı İHA'dır. Uzun mesafe uçuş yeteneğine sahiptir. Uzun süre, yüksek uçuş hızına ve çalışma verimliliğine sahiptir. Termal, Zoom, NIR ve harita amaçlı kameralar ile güvenlik sektörü ve harita üretmede kamera seçimine göre kullanbilirsiniz.